СФНУ
13
Лет опыта
12
Верифицированных рекомендаций
7
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
82
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
8278
Последний визит на сайт
сегодня
Головним плюсом співпраці є:

швидке оформлення документів та договорів;

перевірка нерухомості та власника до завдатку;

економія часу на пошук клієнтів ;

швидкий продаж нерухомості;

захист від шахраїв;

прозорі умови угоди;

індивідуальний підхід.

Продажа квартир (80)

  • 60 000 $
    952 $/м²

    Марии Башкирцевой ул., 37

    єВідновлення
    2 комнаты
    63 / 32 / 10 м²
    этаж 1 из 10
    2018 год постройки
    1 нед. назад
    Продається велика та світла двокімнатна квартира з ремонтом. В сучасному панельному будинку. Ідеальний вибір для сім’ї, яка шукає затишок, простір та низькі комунальні платежі. ​Основні параметри: ​Загальна площа: 63 м² — багато простору для життя. ​Житлова площа: 32 м² (дві окремі кімнати). ​Кухня: 10 м² — мрія будь-якої господині. ​Опалення: Власний котел (індивідуальне опалення), що дозволяє підтримувати комфортну температуру цілий рік та суттєво економити. ​Район: Тихий та спокійний спальний район з розвиненою інфраструктурою. ​Переваги цієї квартири: ​Планування: Квартира має раціональний розподіл площі — просторі кімнати та зручна кухня. ​Затишок: Будинок розташований у місці, де немає...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ Сертифицированный риелтор СФНУ
  • 58 000 $
    1 349 $/м²

    Панянка ул., 75

    1 комната
    43 / 18 / 13 м²
    этаж 3 из 10
    1 нед. назад
    КОД 9102 Однокімнатна квартира в новому цегляному будинку. Мікрорайон Поділ. Зручний третій поверх. Не кутова. Загальна площа 43 метри квадратні. Кімната площею 18м кв. Площа кухні - 13м кв. Автономне опалення, двоконтурний газовий котел, значно заощаджує витрати за комунальні послуги. Закритий, затишний двір.
    Риелтор
  • 58 000 $
    1 289 $/м²

    Павленковская пл., 3-А

    1 комната
    45 / 19 / 10 м²
    этаж 8 из 10
    1 нед. назад
    🏢 1-кімнатна квартира з кухнею-студією в новобудові 📍 Код об'єкта: 8056 🔹 Загальна площа: 45 м² 🔹 Житлова: 19 м² 🔹 Кухня-студія: 10 м² 🔹 Поверх: 8 із 10 🔹 Будинок: новобудова 🔹 Індивідуальне опалення (власний котел) Сучасна квартира з продуманим плануванням у новому будинку. Простора кухня-студія, світлі кімнати, якісний ремонт. Встановлено індивідуальне опалення — комфорт та економія на комунальних послугах. 📞 Деталі за телефоном або в особисті повідомлення.
    Риелтор
  • 58 000 $
    892 $/м²

    Кузьмы Скрябина ул. (Курчатова), 2/14

    3 комнаты
    65 / 42 / 5 м²
    этаж 4 из 5
    1970 год постройки
    1 нед. назад
    Пропонуємо вашій увазі затишну трикімнатну квартиру з ремонтом, яка стане чудовим варіантом для великої родини. ​Технічні характеристики: ​Тип будинку: Панельний. ​Поверх: 4-й поверх 5-поверхового будинку. ​Загальна площа: 65 кв ​Житлова площа: 42 кв ​Площа кухні: 5.5 кв ​Опис та переваги: ​Квартира в охайному стані з виконаним ремонтом, що дозволяє заїхати та жити відразу після купівлі. ​Зручний поверх: Четвертий поверх є одним із найбільш затребуваних, оскільки він не є кутовим і забезпечує комфортний мікроклімат у квартирі. ​Планування: Раціональний розподіл площі з просторими житловими кімнатами для відпочинку та роботи. ​Будинок: Класична панельна забудова, що відрізняється н...
    Риелтор
  • 55 000 $
    859 $/м²

    Джохара Дудаєва ул. (Нікітченка), 3

    2 комнаты
    64 / 36 / 11 м²
    этаж 1 из 10